Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2/DDMT2 tárgyak "különbe...

Metin2/DDMT2 tárgyak "különbe szedése". Hogy?

Figyelt kérdés
Nos, van egy tárgy Pl.: Ismeretlen talizmán és az kell ahhoz hogy egy fegyvert tovább tudjak fejleszteni. De ez a talizmán nem jó mivel ez 4 darab van egybe és ez meg csak 1!! darabot fogad el. Hogy tudom különbe szedni,szétválasztani hogy engedje? Vagy valami módszer??

2012. febr. 28. 17:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérlek hanyagoljátok a Sz** Metin2,és a hasonló megjegyzéseket.
2012. febr. 28. 17:11
 2/8 anonim ***** válasza:
El kell fogadnia. beadod neki a 4 talizmánt, 3 marad...kész
2012. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem engedte. Kb. egy órája próbálgattam vagy 5x de egyszer se engedte. Felmegyek megin megpróbálom
2012. febr. 28. 17:33
 4/8 A kérdező kommentje:

nem engedi.!!

alul a chat-be kiír egy hibaüzenetet: nincs megfelelő tárgyad a javításhoz.! de van. !! és megnéztem hogy nem pluszosat kér és nekem nem pluszos van ugyh. ez se lehet gond

2012. febr. 28. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Szólj egy adminnak, szerintem...
2012. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Am meg ha nyomva tartod a shift et és ugy kattintasz rá vmi cuccra szét tudod szedni
2012. febr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uristen ennyi eszed csincs akkor az ismeretlen talizmán abbol van + os is meg sima is ha + os kell akkor az ha nem akkor az ....
2012. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ctrl+kattintás??????? omg
2012. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!