Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Könnyen törik az ABS borítás...

Könnyen törik az ABS borítás az Airsoft fegyvereken?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy veszek egy Classic Army M15A4 Carbine Airsoftot és kíváncsi vagyok hogy milyen könnyen törik el az ABS borítás rajta... A másik kérdésem az hogy megéri-e venni hozzá fém testet? Egyátalán jó ez a fegyver ebben az árkategóriában? Válaszokat előre is köszönöm.
2009. jún. 7. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem kezded a betonfalnak ütögetni akkor egy emberöltőn keresztül szolgálni fog!

nagyon jó a fegyó,nézz körül a Jing Gong-ok között is


merrefelé játszanál vele?

2009. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
budapest. főleg 21.ker és környéke. tudnál mondani egy jó pályát vagy csapatot ahova lehet csatlakozni?
2009. jún. 9. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hallottam már olyat, hogy egy fegyó csövét átlőtték, de bele nem merem gondolni milyen fegyverrel sikerült. Egyébként meg egyáltalán nem törik könnyen, ha masszív fegyvert akarsz, akkor csatlakozom az előttem szólóhoz, Jing-Gongot válassz. Marui-t másolnak, csak erősebb anyagból csinálják a fegyvereiket.
2009. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ashyn ***** válasza:
Tuningolt fegverrel a sörösüveget is szét lehet küldeni..a puskacsö is megoldhato...tuning-csö+tuning Gearbox,frankon beallitott Hopup:D
2009. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!