Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CoD2: mi a baj?

CoD2: mi a baj?

Figyelt kérdés
Már régen játszottam utoljára, és gondoltam még egyszer kiakasztom. Felraktam, elkezdtem az első pályát, de valami baj lett. Kezdésből az eget nézi, és nem tudok csinálni semmit, hiába mozgatom ez egeret. Nem látok semmit, így nem tudok játszani sem. Tudtok segíteni?
2012. febr. 29. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól crackelted? A Bad Company 2-nél volt nekem ilyen, nemvolt elég átmásolni az exe file-t crack-nél, hanem a txt-t is át kellett, különben ezt csinálta amit nálad.
2012. febr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy ez lenne, a crack jó..
2012. febr. 29. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem hogy ez lenne"


Attól még próbáld meg! Vedd a fáradságot ha már nekünk megy el az időnk a válasszal. Ha nem működik töröld ki a players mappából config fájlt, vagy telepítsd újra

2012. febr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt böngéssz Call of Duty 2 Error SinglePlayer
2012. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a gondom a crackel semmi gond mert nekem eredetivel csinálta ezt.. én újra raktam a játékot és ment (eloszor a D-n volt most a C-re telepítettem és így lett jo)
2012. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!