Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Total War shogun 2 nem tudom...

Kozmahun1 kérdése:

Total War shogun 2 nem tudom fel telepíteni. Mit csináljak neki?

Figyelt kérdés
torrent el leszedtem a játékot innen: ***** és kaptam 2 mdx és egy crack mappát a crack mapa érdekes volt de erre vissza térek későb amikor a 2 mdx fájlt csatlakoztatom deamon tools-hoz a steam es telepítőt adja ki próbáltam serialt keresni hozzá de természtesen nem találtam jót hozzá így bele néztem a crack mappába ott volt egy telepítő azt hittem az majd jó lesz de nem fel telepíti oda ahova akarom és fel rakot 620MB-nyi fáljtazal ugye semmit se tudok kezdeni és mit kezdjek az mdx fájlokal?valaki segítsen pls elöre is köszönöm!

* Automatikusan eltávolított tartalom.

2012. febr. 29. 19:36
 1/3 anonim válasza:

az ilyet csak úgy tudod telepíteni ha a sztímet megkerülöd... h hogyan csináld azt nem tom az empire total warnál volt ilyen a the pirat-ebayon ott írogatta egy pali hogyan kell megkerülni nézd meg... én kipróbáltam nekem nem sikerült úgyhogy inkább megvettem...


a shogun meg nem egy érdekes játék 2-3 nap alatt végiglehet játszani ha van időd meg egy kis eszed nem nagy durranás a játék sztem túl sok újdonság nincs csak szebb lett meg ugyan úgy harcolnak csak más gúnyába... én hamar ráuntam számomra az empire volt eddig a legérdekesebb mert ugye az különbözik leginkább az összes eddigi total wartól

2012. máj. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos a problémádra itt a gyógyír!!!:D Amikor beteszed az elsőt a Daemon Toolsba akkor ne ott nyizsd meg csak tedd be! A My Computerbe beméssz és ott nyitod meg(jobb kilkk és ráböksz arra h megnyitás) majd kapsz egy ilyen mappát(legalábbis kellene h legyen) h FairLight és abba beleméssz ott van az installer exe azzal tudod telepíteni és a másik mdx el is ugyanezt!! Amúgymeg az utolsónak írnám h szerintem eléggé szórakoztató a Shogun 2 is én nem untam rá abszolut ámbár elismerem h az Empire meg a Napoleon jobban lekötött! A kérdezőnek! Remélem tudtam segíteni!!Én is így tettem fel és tökéletesen megy!
2013. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem megy akkor szolj linkelek videót!:D
2013. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!