Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360-hoz hol lehet letölten...

Msebi06 kérdése:

Xbox360-hoz hol lehet letölteni avatar kiegészítőket? (nem a játékra, hanem azokra a kis emberekre gondolok akiket a menüben látni). Nekem azóta lehet ilyeneket berakni, mióta a Batman Arkham Cityt beraktam és telepített vmi updateet.

Figyelt kérdés
Dashboard frissítéssel érhető el? Ha igen mire érdemes frissíteni, ami nem tesz semmit tönkre xboxomon? Nekem most lt2.0 flashem, 2.0.13599.0 dashom.
2012. márc. 1. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Live-on tudsz venni hozzá, ami ugye nem egészen kompatibilis az lt flashel. De amúgy sem látom értelmét offline avatart cicomázni, úgyse látja senki.
2012. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja pénzt amúgy se adnék érte ki, csak azt hittem dash frissítéssel vannak újak. Köszi a választ!
2012. márc. 1. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, ha úgy értetted, akkor ja, frissítéssel szoktak jönni újak.
2012. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!