Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ba hogy lehet új...

Sims 3-ba hogy lehet új ruhákat venni, vagy átváltoztatni a jelenlegi ruháját a tipegőknek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ruhásszekrény.
2012. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg használhatod ezt a csaláskódot, én általában ezt használom, ha át akarok alakítani valakit.

Ctrl+shift+c -> ide írd be a következőt: testingcheatsenabled true


Ha megvan, akkor ha jól emlékszem, shift és jobb katt az emberre!

2012. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az is lehetőség, de én úgy emlékszem, ha úgy alakítod át, visszaugrik az életkorának a legelejére, nem?
2012. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

első: a tipegőkét a ruhásszekrénnyel nem lehet. (vagy csak én vagyok ilyen hülye?)

második: köszi! :)

harmadik: nekem nem ugrott az elejére

2012. márc. 1. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hülye vagy-e vagy sem, de az én játékomban lehet. :D
2012. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de mégis hogyan? :D nálam "nincs elérhető interakció"
2012. márc. 3. 08:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert nálam ott van hogy 'Plan outfit' ha tipegővel megyek rá. Patchelted a játékod? Letöltött, eredeti? Sok oka lehet, az is lehet hogy valami hiba... Na de ha meg tudod a titkoskóddal csinálni ahogy valaki itt írta, akkor végül is nem akkora probléma. :)
2012. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen. letöltöttem, és minden oké. eddig semmilyen hibát nem vettem észre, ezen kívül. de nem érdekes. meg lett oldva. :D
2012. márc. 3. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!