Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter-Strike hang?

Counter-Strike hang?

Figyelt kérdés

Lenne 1 nekem óriási problémám a hanggal.. :S

Hát nemtudom,hogy ha leírom megértitek-e mert elég nehéz elmagyarázni :) na de elkezdem:

Szóval,azvan hogy tegnap valamitől "elromlot a hang" úgyértem,hogy ez elött normálisan tudtam,hogy hol jönnek rövid vagy ct pontosan tudtam, na és most azvan hogy hallom a trapot, jó iránybol csak olyan mintha pont mellettem trapolna és nem lehet eldönteni hogy röviden vagy ct van.. Pontosan olyan mintha légvonalban mellettem trapolna miközben vagy előrébb trappol vagy hátrébb.. és így nem lehet játszani normálisan:S Ha valaki tudja mi lehet a probléma írjon!!

Köszönöm!!


2012. márc. 1. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát most.. ha provagy. akkor süketen is pro vagy.

Én bf3ba kb annyit hallok hogy lövik az RPG-t azt robban .

Amugy probálj meg szerezni 3d térhangzásu fülest.

2012. márc. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jóó.. bf3..xD hát ott nemnagyon kell hallás :) nekem is megvan :) fülesem se 500 ft-os kínai :) szerintem valami más progi zavarja ahangot.. de majd helyre áll magátol valamikor addig meg játszok így ;)
2012. márc. 2. 14:29
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom mi lehet a baj,velem még ilyen nem fordult elő..próbáld ujra telepíteni a játékot vagy ha nem segít töltsd le más honnan és azt tedd fel..
2012. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát erdeti játékom van :) de midn1 már megszoktam :D esl-en 2on2 vel toljuk ugyis haverral :)
2012. márc. 5. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!