Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok nekem valami...

Mondanátok nekem valami nagyon atom mmorpg-t?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit keresek, aminek, viszonylag szép grafikája van, nemtul nagy a gépigénye, és rendkívül élvezhető a játékmenete! (Az Ázsia szaroktol kíméljetek (Metin2, Cabal, stb.) valami féle Amerikai/Európai gyártású érdekelne, (wow-ot se mondjátok mert ismerem, de hasonlók jöhetnek)!!!
2012. márc. 1. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A SilkroadOnline is nagyon cool, igaz, Ázsiai.

De ott van az:

- orosz fejlesztésü World of Tanks - mmorpg, de tankokkal (ha érdekel, regisztrálj, töltsd le, aztán vegyél fel, nevem 5roland5 , szivesen segítek)

- a Star Trek Online - lehet csillaghajód, küldetéseket kell teljesítened, stb... február 17.-én tették ingyenessé, abban is van felhasználóm (nevem: cptalatair)

- esetleg egy fizetös, a Star Wars: The old republic, nagyon jó játék, de nem éri meg az árát (teszteltem csak)

2012. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aion, ha gyengebb a geped max nem mesz el siege-re
2012. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vindictus

ha fps t szereted akkor CrimeCraft persze jó nagy és biztos vam gépigénye unreal 3.5 motorjával

vindictus nak source motorja van szóval anyira nem nagyigényü de szép és nem is olyan nagy méretü

de szerintem hagyd az mmo kat nem jók azok nem a játék a lényeg benük hanem a fejlödés...

2012. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Guild Wars 2
2012. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fazakas attila válasza:
A Cataclysm Metin2 NEGYON ASZT HISZEM MAJDNEM ALEGUJABB METIN 2DE NEGYON JO A METIN2TITAN HA ERDEKELAKOR SZOLJ ES MEGMONDOM HONAN SZED LE :)
2012. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fazakas attila válasza:
JA ESMEG VALAMI HIABA AZSIANAGYON JOJATEKHIDD EL
2012. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!