Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-hez milyen modokat...

Skyrim-hez milyen modokat tudtok ajánlani? Lehetőleg tapasztalatból írjatok.

Figyelt kérdés
A steam workshopjában nézegetem de annyi van nem tudok választani.Igazából valami textúra csomagok érdekelnének, amitől szebb lesz a játék.Főleg a víz zavar de a karakterek se a legszebbe.

2012. márc. 2. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt megtalálsz mindent amit szeretnél. Body textura mod mindneképpen szerintem kell, illetve egyébb szépítő mod. Aszem van külön vízre is.

2012. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Meg elv van ilyen is.

http://www.youtube.com/watch?v=MB4bnPwVFnI

De azt meg nem tom hol lehet letölteni:S

2012. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van hivatalos HD Textura DLC vagy mi is

amugy viz mért nem tetszik? jobb mint Oblivonban és nekem az is tetszet

igazán a folyoknál lehet furcsa de nekem azok is tetszenek szóval nemtudom mért nem tetszhet valakinek vagy hogy milyent is szeretnél? melyik játékba van szebb viz és milyen?

Half Life 2? talán aban van a legszebb víz

olyam kel? vagy még szebb?

ha eredeti a játékod steamob biztos megleled dlc ket meg egyéb egyéni modokat is hozá

ha nem akor meg torrentekeb keresgélsz

2012. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja hogy steamon sok van:D

hát akor amik hivatalosak vagy amiket legjobra értéleltek vagy amiket sokan töltötek le szóval szempontok szerint

de amugy full hd monitorod van? és ultrán megy Skyrim?

és még nem elég jó?

mert melesleg én az én ilyen nem hivatalos modokat sose szeretem mindég nagyon megbántam ha feltetem

oblivionál is csak hivatalosakat tetem fel mind amik végülis küldik de nekem nem volt csunya alapból se játék:p

mivel igazán jobb, szebb játékot még nem látam szóval...:)

amugy énis várom a hivatalos nagy modokat hozá de én ráérek majd ha már minden szupi és nincs gond velük akor elég lesz felteni öket:)

igazából olyant várok mint Oblionál a Shivering Isles :) szóval újab területeket leginkább

2012. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amugy karalterek,is elég nagy lépés realiszikuságban az Oblivioniakhoz képest..

:P

2012. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen steamen van meg és hát ott 260 oldalnyi van! Ez a belinkelt videó meg jól néz ki csak kicsit szexista :).A vízzel nincs igazán bajom de vízesés olyan mintha fogkrém folyna le, az szerintem nagyon csúnya lett.A karakterek meg sokszor nagyon egyforma arcberendezésűek még ha nem is hasonlítanak teljesen.Valahol láttam textúra modokat amik elképesztően szépé tették a tájakat és a karaktereket is.
2012. márc. 3. 07:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Vizesésre nem is gondoltam.

Waterfall os mod okra keres akkor rá

nekem se igazán tetszdnek valahol de azért még elmegy

ha tudsz youtube ne vagy valami,képet akor linkelj kiváncsi vagyok mit várnál vagy mi tetszik

ha meg most nemtudsz róla semit akor netudom 260 mod közül hogy találjuk meg

meg gondolom sokan,ugy vanak hogy vigyáznak a játékukra és nem modolják tele (mint pl én se, persze kivâncsi vagyok én is rájuk)

persze majd egy hét múlva ha lesz netem lehet keresgélek ilyen modokat

most még ez a nexus oldal meg youtube se jön be:(

2012. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

* ... youtube ne = youtube-n

szóval ot is mutathatsz csak majd késöb tudom megnézni

2012. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nincs különösebben semmilyen elvárásom, csak meg akartam kérdezni itt hátha valakinek van tapasztalata valamilyen mod-dal.Igen és se szeretném újratelepíteni steamen elég sok idő mire letölti ezért biztosra akarok menni.
2012. márc. 3. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!