Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW WOTLK 3.5.5 letöltés?...

WoW WOTLK 3.5.5 letöltés? Tauri szerverre szeretném rakni, valaki segítsen!

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Melyik a legjobb WOTLK szerver? Mert azt írják a Tauri nem jó...
2012. márc. 2. 19:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Tauri régen jó volt, de most egy nagy rakás ....

Oda csak a kezdő, noob, low, hacker, csalók mennek manapság, ritka találni egy tapasztalt, jó, becsületes játékost.

Én is átmentem cataclysm-re worgen wow szerverre.

Tehát WOTLK-ban nem tudok segíteni, de ha érdekel a cataclysm akkor írj rám priviben.

2012. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A tauriban az a jó, hogy nagy a játékos létszám és mindenki magyar. Ha "komolyabb" szerveren szeretnél játszani akkor egyértelműen valamelyik nemzetközi szervert javaslom.
2012. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, amikor én voltam a WoD szerveren, ami ugye a taurihoz tartozik az minden nap minimum egyszer ledobott, mert túl sokan voltak fent egyszerre. Már nem is beszélve arról, hogy ott mindenki bunkó, barátságtalan, irigy, megbízhatatlan, kapzsi, idegesítő, káromkodó, idegbeteg, őrült, türelmetlen, felelőtlen, műveletlen, gyerekes, kompromisszumra képtelen, pszichopata, folytassam?


Ezzel ellentétben, az eredeti szervereken bezzeg a játékosok segítőkész, önzetlen, intelligens, barátságos, na jó ennyi elég, szerintem értitek :)

Vagyis nekem ez a tapasztalatom.

WoD-on ha odamentem kezdőként valakihez és megkérdeztem, hogy hol lehet venni ilyen settet, akkor azt válaszolta, hogy nem nekem való ez a wow, menjek inkább metinezni.


De ha eredetibe megkérdezném szerintem rendesen válaszolnának, hogy Stormwind-ban a főtéren!

2012. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A WoD nem Tauri... ott általában 13 év felett senkit sem találsz, mert ugye az egy fun szerver. A Tauri fejlesztői moderátorai hozzá sem nyúlnak mondhatni lesz@rják! A rendes taurin más a helyzet ha kérdezel válaszolnak rendesen stb. ahogy mondtad. És én leszek az első aki válaszol a fő kérdésre : [link] itt mindent megtalálsz.
2012. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!