Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben már egy pár napja...

Skyrimben már egy pár napja nem találom a lovam sehol, miért?

Figyelt kérdés
hiába megyek ki-be városokban,vagy Fast Travelezek,SOHA nemjelenik meg de nemértem hogy miért? hogytünhetett el?:(
2012. márc. 3. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
ha a térképre mész ott rákattintasz valamien helyre akkor oda ugrik és a ló is ott lesz
2012. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amúgy én egy jó ideig nem lovagoltam és teljesen eltűnt a lovam de má nem is akarok venni
2012. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen az a fast travel.. de azt írtam is hogy akkor nem jelenik meg ...
2012. márc. 3. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
nemtudom nekem is volt ilyen... ha fast traveleztem sose volt meg, de észrevettem hogy ahol van istálló és olyan helyre megyek akkor a lovacskám az istállóban, környékén álldogált
2012. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet meghalt :D én úgy jártam jött utánam lejöttem a hegyről sziklákon át a hülye meg leugrott és nyekk :D
2012. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és akkor most vehetek egy újjat? :DD vagy feléleszteni nem tudom azt a rohadt dögöt?:D
2012. márc. 6. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Megehette egy sárkány :(

Viccet félretéve, nézd meg a városok stabel-jeiben, hátha valamelyiben ott lesz :/

Amúgy az enyém is eltűnt, bár én a prérin hagytam a dögöt :D

2012. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
aha,csak azthittem h követ mindenhova ha fast travel-ezek... mondjuk whiterun-ban ahol alapbol vettem(feketés színű ló) ott most megint van egy új "ugyanolyan" ló ami Nem az enyém... :S
2012. márc. 9. 15:22
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt nemhiszem el A Wintherhold melletti falun keltem át éppen, erre látom h ott legel a lovam, tökre megörültem így egy hét után, hogy megvan, erre megint eltűnt... Vicc... :DD
2012. márc. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!