Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy egyszerűű kérdés. Hol...

Egy egyszerűű kérdés. Hol lehet Yu-Gi-Oh! Kártyákat rendelni? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdés adott,de egy kis bővebb információ:

Vatera, TeszVesz kilőve..

Holdfény team-ról tudok,viszont ott nem lehet megnézni,hogy milyen lapokat tartalmaz az adott csomag,és azért itt mégis több ezer forint egy csomag..Szóval nem lenne okos döntés csak úgy rendelgetni,reménykedve hogy azok a lapok lesznek benne,amiket szeretnék...:D

Ha más választásom nem lesz,akkor rendelek a holdfény team oldaláról,de gondoltam jobb előbb körbe kérdezni..^^ :D

Előre is köszi..:P



2012. márc. 4. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, és Yu-Gi-Oh Duel Disk-et lehet-e rendelni magyarországon?? Ha igen,arról az oldalról is kérnék linket,köcce..:D
2012. márc. 4. 14:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ellenzője a lopásoknak, letöltöd, kinyomtatod és kész. Írj rám privátot, és megkeresem a honlapot!
2012. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem valahol van vagy 1000db legalább. magyar is meg angol is van jó néhány. bár hogy hova tettem az már egy másik kérdés...
2012. márc. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!