Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik netes ingyenes játék...

Melyik netes ingyenes játék is ez?

Figyelt kérdés

Hello!


Regeltem 2 napja egy netes játékra, viszont mindig hibernáltam a gépemet és nem jegyeztem meg mi a fenével játszok :DD


Szóval: viszonylag újabb játék, klánháború szerű, van egy kastélyom, aminek a falait lehet bővítgetni tetszés szerint (jó sok fáért meg kőért), belül pedig az épületeket tetszés szerint el lehet rendezni.


Van gazdaság (élelemtermelő) kőfejtő, favágó, ostrom meg védő/védelmi műhely, ahol védekezést lehet beállítani.

Vannak benne kardtestvérek, amiből ha sok összegyűlik, akkor kap az ember plusz tábornokot amivel támadni lehet.


A fő épület a Vártorony, meg még sorolhatnám, de sztem ennyinek elégnek kell lennie, aki ismeri a játékot, esetleg játszik vele dobjon már meg 1 linkkel, hadd nézzek rá a váramra.


Előre is köszi :)


ui.: Elvileg egy béta online game-ről vna szó.


2012. márc. 6. 15:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem kell már, közben gyaokrikérdéseken megtaláltam, itt is hirdetnek, Goodgame Empire a neve.
2012. márc. 6. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!