Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékok? (lentebb a lényeg)

Játékok? (lentebb a lényeg)

Figyelt kérdés

Tudnátok-e nekem olyan játékokat mondani, amik kockaságot, enyhe függőséget okoznak. Nem vagyok hülye, mielőtt még azt hinnétek, de a legtöbb játéknál az a tipikus hibám, hogy túl hamar megunom és elmegy a kedvem az egésztől. Próbáltam olyanokat hogy metin, WOW stb.(MMORPG) de nem váltak be. Szóval ha lehet akkor, egy olyan játékot kérnék (lehetőleg többet is:) ami megfog és nem lehet megunni olyan könnyen. Annyi legyen, hogy ne nagy legyen a gépigénye...(pl. Skyrim) és ezeken kívül: Minecraft, CS1.6 left 4 dead legyen a játék:)

UI.: Bocsi a hülye főcímért, de nem tudtam jobbat:/


2012. márc. 6. 19:16
 1/7 raegenkurt válasza:
3D sexvilla
2012. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 raegenkurt válasza:
Bár ha ráfüggsz, nembíztos, hogy jó életed lessz a továbbiakban! :)
2012. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Általában az MMO-k (Massively Multiplayer Online) okoznak függőséget.

Ezeket érdemes megnézni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De jó lenne tudni, hogy milyen stílusokat szeretsz. Amúgy, ha semmi nem köt le hosszabb időre, talán már kinőtted a játékos korszakod. Ez sem rossz, viszont így nem árt új hobbi után nézni.

2012. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minect, CS1.6, Left 4 Dead.


Ajánlottam volna többet is, de azt írtad, hogy ez a 3 legyen a játék.

2012. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, utánanézek:) Amúgy bármilyen stílus szóba jöhet. És ha jól tudom írtam, hogy enyhe függőség:) A kettő nem ugyanaz... Nem fogok semmilyen játéktól hülye, meg depressziós lenni stb. (max. a Scary Maze-től de az más történet:D) Mellesleg nem is értem hogy valaki olyan szinten függő lehet egy játéktól, hogy orvoshoz járjon...
2012. márc. 6. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Team Fortress 2!!! Baromi jó! A Valve adta ki (Counter-Strike; Left 4 Dead).
2012. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cod 4 multy.....MMORPG.....the number one az AION...meg a LINEAGE 2....de a ligue of legends se rossz.....:D....mondjuk aion nak van egy kis gépigénye...nézz utána megéri.....:)
2012. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!