Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW játékban eltűnt az npc-k...

WoW játékban eltűnt az npc-k feje felől a felkiáltójel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Molten Wow Cataclysm privát szerveren kezdtem el játszani, amikor láttam, hogy az NPC-k feje felől hiányzik a sárga felkiáltójel. Attól még adnak neked küldetést, azzal nincs probléma, csak azért jó volna látni hogy hol lehet küldetést kapni... Be lehet esetleg valahol állítani? Léccy, tudna nekem valaki segíteni? Trollkodást mellőzzétek... Előre is köszi! :)
2012. márc. 9. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hello! Én még a WOTLK-n játszok a RWorld szerveren. Szerintem pipáld ki a kis térképnél, hogy a low questeket is mutassa. Illetve valamilyen AddOn-t letölteni ami questekben segít és az lehet előhozná. ha ez sem akk uninstall:S
2012. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos, a low-questeket mutató kis jelet már bepipáltam, de az Addon szerintem egészen jó ötlet! :D keresek egyet, hátha meogldja a problémát
2012. márc. 9. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!