Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team Fortress 2-ben a strange...

Team Fortress 2-ben a strange fegyverek jobban sebeznek mint az alap?

Figyelt kérdés

Haver azt mondja, hogy ugyanúgy sebeznek. De szerintem ez butaság. Rengeteget játszottam már, és néha olyan dolgokat látok, ami egyértelműen arra utal, hogy van eltérés.

Pl.: Medieval szerveren Midly Mechaning Equalizerrel (egyenlítő) egy Soldier halomra öl mindenkit, 2 ütéssel szinte mindenkit kifektet.

King of the Hillen egy pyro Hale's Own Degreaserrel úgy öl mintha critelne mindig, darál be mindenkit, csak úgy zabálja a hp-t a hülye lángszórója. Én is toltam már sokat pyroval, ráadásul Degreaserrel, és ennyire azért nem sebez jól.

Control Pointon egy Soldier Direct Hittel öl, de úgy sebez hogy 2 lövés/kaszt. De ugyanez Black Box-al máshol. Azzal is sokat toltam, nem öl meg egy soldiert 2 lövéssel, neki mégis sikerült ezt elérnie nálam, ráadásul a 2. még nem is volt teljes találat. (nem critelt egyik sem, sima alaplövés, és max életem volt). De láttam már Scoutot is Hale's Own Scattergunnal, aki 10 méterről meglőtt és kb. 40 hp-t vett le a pyromról. Ezek csak az elmúlt pár nap furcsa dolgai, de mindegyikben közös, hogy a csávónak strange fegyvere volt. Ezek csak véletlenek lennének?



Jah és még valami: A strange alap cuccok miért kerülnek többe, mint a nem alapok? Pl. Soldiernek alap rakétavető 5-6 ref, de egy black box vagy liberty launcher csak 1-2.


2012. márc. 10. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig, ugyanannyit sebeznek :)


A strange weaponban csak annyi az extra, hogy számolja, mennyi kill-t (vagy némelyiknél egyéb action-t, pl kill assist, sentry kill, miegymást) csináltál vele, és ennek megfelelően lép rangot - vagyis kapásból lehet látni, hogy az adott illető milyen durván tolja - a Hale's Own Degreaser-es csávó pl 8500 kill fölött volt már, csak a lángszórójával :) Az EQ meg pont arra van, hogy kevés HP - több sebzés. Ha csak pár HP-d van, akkor majdnem one-hit-one-kill arányban lehet vele ölni.


[link]

2012. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy sebeznek, nincs különbség. Ha valaki már annyit ölt vele, hogy a Strange fegyója magas szinten van, akkor abból látszik, hogy nagy eséllyel egy tapasztalt, "skilles" játékossal van dolgod, aki tudja, hogyan használja fegyverét.

pl:

2 lövés Black Box-al simán elég, hogy a heavyn kívül bármilyen osztályt meg tudj ölni.

Az Equalizerrel a soldiernek kevés a HP-ja, akkor 100 felett sebez ütésenként.


Azért kerülnek többe, mert csak a régebbi Mann co ládákból lehet kibontani és/vagy ritkábbak, vagy nem olyan jók. Alap rakétavetőt 20-as számú ládából lehet kibontani, amilyet már nem lehet találni, így az ára csak megy feljebb, már 7 ref felett van, ha 5-6-ért látnék, azonnal megvennémm.

2012. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a zöld kéz. Akkor úgy látszik egyszerűen csak jól játszottak. Az Equalizerről ezt nem is tudtam, azt hittem csak a gyorsaság nő ha kevés az élet.

De tényleg, 1 hp-nál 100 fölött sebez :O

2012. márc. 10. 09:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is második, oda is ment a zöld kéz. Most már mindent értek :D
2012. márc. 10. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Strange csak számolja az ölést és rangot ad a fegyvernek tudtommal
2012. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!