Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyasmi játékot mondani...

Tudtok olyasmi játékot mondani, mint a Mass Effect 1?

Figyelt kérdés

A 2. és 3. részt nem tudom kezelni sajnos (faliszéfeket és ládákat nem tudom kinyitni, ahonnan a fegyverfejlesztéseket lehetne szerezni), és nincs medigél használat se (F billentyű), plusz nem látom sehol, hogy hogy áll az életem, és mikor kellene fedezékbe vonulni tölteni, és folyton meghalok. Lány vagyok, és nem egy nagy játékos, de a Mass Effect 1-be szerelmes voltam, nem tudtam abbahagyni, és végül úgy vittem végig, hogy mindent küldetést és megbízást megcsináltam, és példakép voltam. Tudnátok ajánlani olyat, ami ahhoz hasonló, könnyű kezelni, és döntéshelyzetes?


Köszi.


2012. márc. 11. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Fallout, volt még egy játék amit anno ps2őn játszottam, de megjelent pcre is azt hiszem fahrenheit volt a címe.
2012. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ugorj neki mégegyszer a kettőnek. Élet nincs benne, ha nagyon piros a képernyő, bújj fedezékbe, ki lehet ezt tapasztalni elég hamar + a páncélod telítettségét is figyeld alul, ha az nincs, menj fedezékbe. A nyitogatások meg megint pofon egyszerűek, nem értem, azt hogy lehet nem megcsinálni. Két fajta van, amikor az áramkört látod, itt felé mész a jelnek, megnézed mi az, otthagyod, megkeresed a párját, összepárosítod, következő. Amikor meg a szövegeket kell megtalálni akkor elég megjegyezni a színeket vagy a bekezdések formáját, nincs két egymáshoz hasonló, tehát ha az első két sor stimmel, a többi is fog, azzal már nem is kell törődni. Medigél meg azért nincs, mert automatikusan gyógyul a karakter, de azt is rárakhatod gyorsbillentyűre ha nagyon akarod, csak itt annak a funkciója a társak felélesztése, az egynél ez egy külön spectre képesség volt.
2012. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!