Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám beállítani a...

Hogyan tudnám beállítani a Counter strike 1.6 ba hogy kell beállítani a mikrofont?

Figyelt kérdés
Ugy van hogy laptopon tudok beszélni ott nincs gond de ugyan ugy beállítottam a másik gépen és ott is van mikrofon csak a camerába van beépítve de ott nem tudok beszélni pedig minden ugyan ugy van beállítva léci segícsetek mit csináljak vele mert már mindent megpróbáltam de nem megy!! előre is köszi

2012. márc. 11. 17:47
 1/4 C.Ronaldo/Csanad ***** válasza:
Nyomd a k betut
2012. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyomom haverok mondjak is hogy látyák hogy beszélek de nem hallanak
2012. márc. 16. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Belépsz játékba-...-options-...-voice-

Voice fülnél a voice transmit volumet huzd fel (azaz jobbra) amennyire csak engedi.Alatta vagy a test microphone, ott ki is próbálhatod.

lehet még, hogy nem jó a mikrofonos, távol van a szádtól.Én amikor beszélek mindig kb 3-4 cenire van a szám a mikitől.

Remélem segítettem.

2012. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megcsináltam de nem jó :/
2012. ápr. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!