Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a Half-Life 2-nek?

Mi a baja a Half-Life 2-nek?

Figyelt kérdés

Itt tartok:

http://www.youtube.com/watch?v=8OHJi9SgpZQ&feature=youtu.be&..

a csaj elmondja a mondandóját közbe feljön a lift, kinyílik az ajtó én bemegyek de csaj kint marad.. a játék nem akad meg csak a csaj mikor lépne megtorpan és egyhelyben áll. Ilyenkor kéne csinálnom valamit vagy hibás a játék?


2012. márc. 11. 19:33
 1/7 palldominik ***** válasza:
nem tudom told be az ajtón XD
2012. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Patcheld a játékot.
2012. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen hiba leginkább a kalózváltozatnál fordul elő. Tehát első blikkre vedd meg. Steam-en kétezer forint, ez tényleg aprópénz, cserébe automatikusan frissül és nem kell félned, hogy elhasználódik a lemez. Az Orange Box 4000, de ebbe benne van az Episode 1, 2 Portal 1 és Team Fortress 2.


Ha mégis eredeti, telepíts fel javításokat (patch), vagy tölts be egy korábbi állást.

2012. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

19:37:

Már próbáltam de nem, passzívan ellenáll :/ XD


19:42:

Köszi valószínűleg ez lesz a sorsa...


19:49:

Igen kalózváltozat. Nem hiszem, hogy meg fogom venni. Eredetileg csak próbának töltöttem le de lendületbe voltam és bosszant, hogy az a csaj akadályoz. Meg bevallom most nagyon le vagyok égve, úgyhogy nem is engedhetem meg magamnak.. korábbi állással is próbálkoztam de semmi változás, úgyhogy ha a javító patch nem válik be hamar véget ér a Half-Life2-s "karrierem"..


Amúgy mindenkinek köszönöm a választ :)

2012. márc. 12. 19:27
 5/7 anonim válasza:
na igen a liftes részek... valamelyiknél meg kell várni hogy beszálljon előbb de van amelyiknél teneked kell előbb beszállni. itt pont meg kell várni hogy a csaj beszálljon és utána jöhetsz te különben megfagy én is így voltam de könnyű rájönni
2012. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Titkos Név ***** válasza:
Írd be console-ba hogy sv_cheats 1 ha ez megvan utána azt hogy npc_create npc_metropolice. Ezzel metropolicokat tudsz lerakni a pályára, de ne szedd le őket nyugi nem lőnek (nincs mivel) tegyél kb. 5-6 ot így a csaj elé még mondja a magáét és ha felér a lift egyszerre fuss be amíg az NPC-k belökködik őt. Ami elég érdekes mert te nem tudod de ők igen xP és ha megvan lődd le a Metropoliceokat és mehetsz tovább :))))))
2012. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Titkos Név ***** válasza:
Próbálkozz és összefog jönni :DD nekem eddig mindig előszörre ment
2012. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!