Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft multiplayeren...

Minecraft multiplayeren belüli segítség? (főleg pluginok) (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Na hali. Az lenne a problémánk, hogy a multiban lévő világunkat már építgetjük jó ideje. De sajnos vannak ugye a retardáltak akik élvezik szétrombolni mások munkáját.

Arra lennék kíváncsi, hol találhatnánk olyan plugint, amivel lehet regisztrálni a szerverre. Sajnos eddig nem találtunk 1 működőt sem.


Azon kívül azt kérdezném még, lehet olyat csinálni, hogy egyik mapról a másikra átmásolunk épületeket? Vagy ez nem lehetséges?


2012. márc. 12. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Átmásolni szerintem nem tudod kivéve ha blockról blockra megépíted.
2012. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másolni az mcedit nevü programmal lehetne de azt még nem csinálták meg az új pálya struktúrához, bejelentkezéshez az xauth nevü plugint ajánlom, én is azt használom, a bukkit oldalán megtalálod. ;)
2012. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen az mcedit nemrég olvastam.

Amúgy Sirius (pingvinharcos) a youtube-n csinált rövid tutorialt róla de nem volt benne egyik mapról másikra másolás, cask elmagyarázta.

2012. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!