Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket érdemes megvenni...

Melyiket érdemes megvenni ezek közül? Crysis 2, Saints Row 2, COD Black Ops, Assassins Creed Revelations

Figyelt kérdés
PS3 platformra tervezem
2012. márc. 12. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Saints row 2! Bár ps3-on nemtudom h milyen de pc-n jó!
2012. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Crysis 2: Önmagában is jó játék, ugye PS3-on mindegy a gépigény, bár nem tudom mennyire vagy tapasztalt FPS irányításban, mert ugye nem túl könnyű a gyors reflexidő miatt

Saints Row 2: Ehhez bizonyos szinten ismerni kell az 1 eseményeit, de mivel TPS, ezért nem szükséges annyi konzol ismeret hozzá mint egy FPS-hez

COD BO: A történet semmi, elég béna, multiba éri meg vele játszani, már ha van benne tehetséged. Itt szintén nem fontos az irányításkészség, mert a Treyarch bizonyos szinten engedi a csalást, tehát ha melllélősz 1 méterrel, akkor is elismeri killként

ACR: Ismerni kell az előzményeket, de nagyon!!! Ehhez szükséges a 2 és a Brotherhood is, mert akkor érted meg, miért van ott, miért ismeri őt, miért nem ölik meg, miért akarja őket megölni stb stb...Nagyon jó kis hangulatos játék, sok fordulattal és izgalommal.


Én a helyedben az ACR választanám, de gyűjtenék még a 2-re és a Brotherhood-ra is. én speciel nem bántam meg hogy azt választottam

2012. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ACR
2012. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
AcR nem kérdés a crysis 2 se rossz.
2012. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A történet tényleg nem valami jó a COD: BO-ban. De multizni mehet. Ezt inkább azért hagyjuk ki.


ACR csak akkor ha az előzményeket ismered. (játszottál vagy tudod a történetét a Brotherhood-nak a 2-nek illetve az 1-nek.)


Saints row 2. Hát eléggé élvezhető ilyen GTA szerűség.


Crysis 2. Bizonyos dolgokban rosszabb mint a sima Crysis vagy a Warhead, de ezek alig észrevehető változások. Max a powerek kezelését találod majd kényelmetlennek (vagy nem, ez tőled függ). De ettől függetlenül jó játék.


Én azt mondom Crysis 2

2012. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
FPS ek kozul crysis amugy assassin
2012. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BO
2012. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!