Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jatekokat ajanlotok,...

Milyen jatekokat ajanlotok, ha a kedvenceim koze tartozik a fable the lost chapters, hitman blood money, gta 4, command and conquer tiberium wars?

Figyelt kérdés
most inkabb valami "mesebeli" jatekhoz lenne kedvem mint a fable, de a 3as fable nem tetszik
2012. márc. 12. 22:31
 1/8 A kérdező kommentje:
a fable the lost chapters hangulata borzasztoan tetszik, csak mar rongyosra jatszottam..nezegetem az uj jatekokat de semmi sem fog ugy meg
2012. márc. 12. 22:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát igen a Fable sorozatot elrontották nekem se tetszik a 3.

am meg SKYRIM!

2012. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Kingdom of Amalur most jött ki nemrég, eléggé hasonlít látványra a fable-re, de amúgy skyrimból is van benne bőven.
2012. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fantaloool ***** válasza:
Kingdoms of Amalur télleg jó játék. Történet és harc is jó.
2012. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Assassin's Creed Forever!!!! Az elég jól adja a mesebeliség érzését, némi történelmi háttérrel
2012. márc. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
epp azt tolom:D en nem tom gyerekek ti, hogy vagytok vele de megvettem az uj gepet, barmi futna rajta es megis a regi jatekok az igaziak. a vilag elvan egyfele...:(
2012. márc. 15. 13:36
 7/8 anonim válasza:
Amiket felsoroltál, mindet imádom :D Olyan jó játék sose lesz mint a Lost Chapters...
2012. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki a Besthesda játékokat az történet központú egy kicsit . pl: Fallout 3, Fallout New Vegas .

Ha nem tudsz angolul érdemes letölteni a magyarítást : [link]

2012. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!