Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit szóltok, hogy megszűnik...

Mit szóltok, hogy megszűnik az Alteriwnet?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvenc multi játékom megy így a kukába.
2012. márc. 13. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig nem is tudtam, hogy megszűnik. Kb. azóta játszok, hogy van alteriwnet, hiányozni fog.
2012. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem szeretem CoD-ot szóval engem nem nagyon izgat
2012. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is kb azóta. Az MW2 eredetije meg egy rakás fos, tehát nem tudok többet mw2-zni :S ja és az MW3 is megszűnik.
2012. márc. 13. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Fasza hogy 1 hetet tudtam vele játszani :'(
2012. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Én is kb azóta. Az MW2 eredetije meg egy rakás fos, tehát nem tudok többet mw2-zni :S ja és az MW3 is megszűnik."

az MW2 eredetije egy rakás fos?? tehát akkor a letöltött a jó?! o.O hát nem....alteriwneten nyomattam eddig amíg volt és minden szerón 2-3 cheater volt pont mert tört és kihasználják hogy nem bannolják a steamjüket:S most vettem meg az MW2-t(rohadtul nem drága) és akármikor játszhatok steam-en.neked is ezt javaslom.

2012. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha te dedikált szerverek nélkül élvezed a játékot, akkor gratulálok. Plussz az AIW-ban volt anti cheat rendszer, tehát elég kevés cheater volt. Aki meg volt azt is legtöbbször bannolták az adminok.
2012. ápr. 3. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!