Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell tennem, hogy továbbju...

Mit kell tennem, hogy továbbjussak a WolfQuest 2.5 című PC játékban?

Figyelt kérdés

Addig eljutottam, hogy megtaláltam néhány bejegyzést egy fórumon.Ott azt írták, hogy területenként 3 farkast kell megölni, hogy az adott "misszió" sikerüljön.Egy a probléma: mindegyik farkas egymás után adja meg magát (I give in felirat), és maximum egyet tudok legyőzni.Nem tudok továbbjutni emiatt a játékban, egyszerűen leragadtam ennél a résznél.

Aki tudja, hogyan lehetséges ezt megcsinálni, kérem, válaszoljon.

Csak normális válaszokat!Köszönöm!


2012. márc. 14. 21:53
 1/4 anonim válasza:
én ugy tudom hogy területenként egy farkast kell elüldözni vagy megölni.
2012. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sziszkaaa válasza:
Én úgy tudom, hogy az első pályán párt kell keresned magadnak, és aztán a következőn meg már a gyerekeidről kell gondoskodni aminek az a végén el kell vinned őket egy helyre amit megjelöl majd a játék. (mondjuk párt csak egyszer sikerült találnom, mert amikor újra akartam játszani az egészet akkor már sehogy sem jött össze...)
2012. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Falucskai Lilla válasza:

Először minden területen egy min.egy farkast le kell győzni vagy megölni.Utána felugrik egy ablak,hogy kész van és a következő feladat az, hogy párt kell keresned.Ezt úgy tudod megtenni,hogy ugyanúgy, egy ellenkező nemű farkast kell találnod.Utána ezek a lépések,ha megjelenik az,hogy "hello there".Utána ezeket kell ilyen sorrendben lenyomni:

1.:Hello there!

2.:I like you

3.:Lets play!

4.:Lets start a pack!

5.:Lets start a pack!

2012. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cheza12 válasza:
Minden farkasterületen 1 farkassal kell találkozni aztán kiírja a Dispersal farkas a tiéd, Válassz egyet és már meg is van.
2013. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!