Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims2 ötletek. Tudnátok adni?

Sims2 ötletek. Tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Arra szeretnélek titeket kérni ,hogy adjatok ötleteket a sim2höz.Pl milyen új családot csináljak milyen házat?

2012. márc. 14. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nézd meg youtube-on nagyon jó házak vannak.
2012. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kicsit uncsi a játék:'(
2012. márc. 15. 17:25
 3/9 anonim válasza:
34%

UNINSTALLALD :))

Ez a legjobb, ami tortenhet vele.

2012. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem az! CSAK ADJATOK VMI ÖTLETET H MILYEN CSALÁDOT CSINÁLJAK VAGY H MILYEN HÁZAT!!!
2012. márc. 20. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondom a youtube-on 10000 féle ház család ötlet van írd be azt nézd meg.
2012. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csinálj egy külön szomszédságot,abba rakj le 5-6 telket.Készíts olyan családokat,ahol senkinek semmi rokonsága nincs egymással.Legyen az életcél a család vagy a romantika:D mondjuk ha tiniket is akarsz a játékba,akkor mindenféleképpen kell egy elvált szülő.:D aki kavar majd másik emberkével,akinek a romantika a célja.Ha ezekkel megvagy és még mindig unatkozol,akkor ajánlanám,hogy hozz létre egy történetekkel teli oldalt és pakold tele képekkel,történetekkel és esetleg letöltéses linkekkel,vagy saját letöltésekkel.Ha nem tudsz letöltéseket készíteni,akkor máshonnan semmiképp se lopj letöltést,inkább akkor linkeld:)

én is simsezek és mindig újabb ötleteim vannak.:D de nekem most nincs kedvem új oldal létrehozására,mivel én nem tudok történeteket írni,csak a történetekről tudok írni,hogy mi miért van és melyik szereplő milyen tulajdonságokkal rendelkezik..stb.Nyár óta simsezek,és még most is izgalmas néha,hogy mik lehetségesek benne.:D jön a táskás néniXDDD az hatalmas.:D el se tudtam kergetni a boltból,mikor nyilvánosan megcsalattam a férjjel a feleséget!:D

ezenkívül lehet még rengeteg variáció,hogy mivel lehet feldobni a játékot..eltudsz csúnyítani embereket..:D meg tudod verni őket.. :) össze tudod szerelmesíteni őket.:D

16/L

2012. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*nem romantika,hanem románc.xDDD elnézést!
2012. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az utolsónak nagyonnagyon köszi
2012. márc. 23. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:
szívesen.:D
2012. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!