Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol találhatok helyes CD-KEY-t?

Hol találhatok helyes CD-KEY-t?

Figyelt kérdés
Telepítettem a COD4-et de amikor multizni akarok akkor azt írja hogy rossz a CD-KEY, valaki mutasson már egy jót.
2012. márc. 15. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Van egy olyab hely ahol adnk úgy hivják bolt.
2012. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tölts le egy generátort és próbálgasd a kulcsokat. Az egyik majd jó lesz
2012. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
CD-Key generatorral sosem fog menni mert hivatalosan nincs a COD adatbázisában, csak a rendszerrel hiteti el hogy de igen benne van, de 7millió másik gépet nem tudsz átverni így. Bolt-->Polc-->CoD4-->Pénztár-->Haza-->Kibont, telepít, élvez
2012. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
francokat nem...én is azzal találtam meg azt a CD kulcsot, amit még nincs bannolva
2012. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget de már találtam egy jót. ja és azoknak akik azt mondják hogy vegyem meg szerintem nekik sincs meg az összes olyan játék eredetiben amivel játszanak. csak párat veszek meg mert nem vok hülye és az ilyen értelmetlen kommentekel kíméljnek
2012. márc. 15. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Játszani azt tudsz vele de pénzt adni a fejlesztö munkájáért már nem!
2012. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha tetszik neki, akkor ad pénzt a fejlesztő munkájért. Én is úgy csináltam. Csak azokat a játékokat veszem meg, amik nagyon tetszenek és sokat játszok velük.
2012. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Plussz az Activisionnek most az ad pénzt, aki gyökér, mert kihúzta a gyufát az AIW bezáratásával.
2012. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én a cod4-et csak a kipróbálás miatt töltöttem le nagyon ritkán játszok vele csak azért szedtem le mert osztálytársal együtt tudjuk nyomni. a másik ha valami jó azért adok pénzt de én a bf-t szeretem és az eredetiben meg is van. nem beszélve még egy csomó filmről amit nem töltögetek hanem megveszem.
2012. márc. 16. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!