Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani jó igényes...

Tudtok mondani jó igényes MMORPG játékokat?

Figyelt kérdés

Pár darabot felsorolok, amik nem érdekelnek: WoW, Cabal, Metin2, Perfect World, Jade Dynasty, Aion, The Lord of the Rings Online, Gates of Andaron.

Ezek közül eddig a WoW tetszett a legjobban, de nem akarok még tovább vele játszani.

Olyan MMORPG-k érdekelnének, amik elfutnak 2 GB Rammal, 256 MB VGA-val és 2.2 Ghz-s kétmagos Intel CPU-val.


2012. márc. 15. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
DC Universe online
2012. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
256mb vga-val ne szamits ˝ igenyes˝ mmorpg-re
2012. márc. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vices igényes kel de wow tetszet legjoban...

GuildWars

Rift

Warhammer

Conan (jó nagy méretü)

de én ajánlom ne mmo z hanem

ot vana normális játékok mint Skyrim vagy Battlefield 3

tudom nem menek gépeden de ezek sorozatok és minde részük nagyon jó

Battlefield 1942 is és Morrowind is

vagy akár Aréna vagy Redguard (valamelyikben nagyon nagy bejárható világ van régiek közül is , Nagy Britania nagyságú?)

2012. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy ezek jó játékok, de a gépemen még low-n se futnának el az a baj. A Morrowind-del és az Oblivionnal játszottam, azok jó játékok, a Battlefield 1942 se rossz, az is meg van. Csak az a baj, hogy a Battlefield: Bad Company 2 már lowon is kicsit nehezen fut.

A Skyrimet is kipróbáltam, az ment a gépemen, csak nem volt valami élvezetes, a kis szaggatások miatt, ráadásul németet tanulok és az angol feliratot se nagyon értettem.

2012. márc. 16. 14:05
 5/10 anonim ***** válasza:

értem:S

ha igaz vanak forditások róla

német nemtudom van e (magyar nicns még teljes)

de ha szagat ...

amugy 1.5 (hivatalosan 1.4 csak 5. patch már) van hozá ami sok iylen szagatásos godnot is orvosol persze géped elég gyengusz hozá tudom amugy is

de ami megy azok közül válogass

Vindictus t nemtudom irtam e

szerintem az mene és egész jó talán...

2012. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A német nyelvet nem szeretem, és a játékokban több mindent megértek angolul, mint németül, mert mindig angolul játszottam, ha nem volt magyarítás és valami csak rám ragadt.

A Vindictust is toltam egy ideig, de azt nem annyira jött be.

2012. márc. 16. 20:09
 7/10 Láng Krisztián válasza:
A funny world MT2 az 64mb
2013. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mcfunny válasza:
Drakensang Online. Nagyon jól kidolgozott, igényes játék. Max szint 40, 3 kaszt stb...és csak egy java bővítmény kell hozzá. Ráadásul böngészőben járszható, de egy 10 kb-os fájlal le lehet tölteni.
2013. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sadash válasza:

Nagyon egyszerű a válasz [link] itt találsz mindenféle mmo-t a fantasytől a scifi-ig, akár gyenge a géped akár izmos biztos van neked való.


[link]

2013. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2013. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!