Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Sega vissza fog...

Szerintetek a Sega vissza fog térni a konzolokhoz?

Figyelt kérdés
pl. egy Dreamcast 2vel.
2012. márc. 17. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag amióta megbuktak az első Dreamcastel, azóta folyamatosan vannak pletykák, hogy újra lesz ilyen, vagy olyan új Sega konzol. Én mindig is szerettem a Segat, úgyhogy az ilyenekre mindig figyelek. Voltak hírek Dreamcast 2-ről, még 2006 tájékán, azóta még nagyobb hírverés 2010-ben volt, amikor arról beszéltek, hogy a Sega 2011.11.11-én adja ki az új konzolt Phoenix néven. 2011-ben aztán volt a Ringedge és Ringwide, amiket a Sega készített, és mindenki azt hitte konzolok lesznek, de aztán kiderült, hogy ezek csak játéktermi gépeknek készültek. A Dreamcast gyártása 2002-ben állt le, azóta már sokszor lett volna lehetőségük kiadni egy új konzolt. Viszont elég jó nekik a multiplatform fejlesztés, sokkal jobban meg tudják szedni magukat a három konzolra, és pc-re való fejlesztésből, mintha kiadnának egy (valószínűleg) megint sikertelen konzolt, és csak maguknak fejlesztenének játékot. Viszont ha valamikor, akkor a következő generációban visszajöhetnének, és ha leraknak valami olyasmi újítást az asztalra, mint annó a Nintendo a Wii-vel, akkor sikerük lehetne.

Összefoglalva: szerintem nem.

2012. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A közeljövőben biztos nem. Túl kockázatos és drága befektetés lenne jelenleg.
2012. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, bár nem hinném, hogy ez a közeljövőben fog megtörténni. Elég nagy váltás (megújulás?) kellene az üzletpolitikájukban és persze gigantikus tőke, hogy a befutott gyártók (Sony, Microsoft, Nintendo) mellet labdába rúghassanak, nagy név ide vagy oda.
2012. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!