Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreasban az import/e...

GTA San Andreasban az import/export mellékküldetés listája miért nem jelenik meg nekem?

Figyelt kérdés
Youtube-on os rákerestem, pontosan hol kéne legyen az a lista, és odamentem, de nincs ott. Pedig Easter Basinben kéne legyen a nagy daru mellett, de nekem nincs ott. 1000%, hogy jó helyen keresem, mégsincs ott a lista. Bugos a játékom? Mit csináljak, hogy ott legyen? Rákerestem a neten, milyen kocsikat kell odavinni, és az első olyat oda is vittem, mégse történt semmi. Miért nem? Kell valami hozzá, hogy az ott legyen, amit korábban nem csináltam meg?
2012. márc. 18. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy küldetés a feltétele, amíg azt nem csinálod meg, nem elérhető az import-export mellékküldetés.
2012. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de mi az? Ezt is leírhattad volna, anélkül nem tok mit csinálni... :(
2012. márc. 18. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondoltam haladsz sorban a San Fierro-küldetésekben, és amikor teljesíted, kiírja a játék hogy mostantól leszállíthatsz autókat a dokkhoz.


A küldetések egy része úgy épül egymásra, hogy egyszerre az egyiket nem tudod végigvinni, mert egy másik teljesítése szükséges ahhoz, hogy egy előző ismét elérhető legyen.


Azt írják, hogy a Wang Cars autókereskedést kell megszerezni. Az csak akkor vehető meg (50,000$) , ha az autós iskola el van végezve, és a Yay Ka-Boom-Boom küldetés is kész.

Ezen felül a Custom Fast Tracks küldetés után is elérhető:

http://www.youtube.com/watch?v=WK1a1pUNwZ0&list=PL04A9CC6447..

2012. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lol...

köszi :)

2012. márc. 18. 20:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Na jólvan, már megy, megcsináltam az autósulit, utána meg a Ceasar-os küldiket, aztán mostmár kereskedek :) Köszi a segítséget :)
2012. márc. 19. 16:44
 6/6 anonim válasza:
hello nekem ugyanez volt a problémám úgyhogy nagyon sokat segítettetek nekem köszi szépen :D :D :D
2013. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!