Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a neve annak a MŰKÖDŐ WoW...

Mi a neve annak a MŰKÖDŐ WoW hacknek, amivel itemeket lehet stackelni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy az egyik gyereket azért bannolták ki, mert valaki köpött, hogy ilyet nyom, nekem viszont még így is kell..

2012. márc. 18. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs .. roszul hallotad .

Amugy valaki feljön hackel azonal kapja a pernament account bann-t (eredetin).

2012. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

stackelni?

lol


előbb tanuld meg, hogy mi mit jelent.

itemeket addolni szoktak noob.

2012. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem addolni akarok. -.-" 100%-ig tudom a jelentését. És nem eredetin játszok, nem érdekel, ha bannolnak. Én szó szerint stackelni akarom. Szóval van egy primo-m és csinálok belőle 25-öt. És biztos vagyok benne, hogy van ilyen. A második válaszolónak meg azt üzenem, hogy ha akkora nyomorék vagy, hogy te félszóból megállapítod, hogy hülye vagyok és kijelented, hogy nem tudok játszani, akkor te vagy ostoba. ;) Ismerek hozzád hasonlóakat, akik nyomják a keményet interneten, és meg vannak győződve, hogy akármi történik, nekik mindig igazuk van akkor is, ha csak félig tudják miről van szó, de közben teljesen segghülyék. ;)
2012. márc. 19. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!