Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor jelenik meg xboxra a...

Mikor jelenik meg xboxra a minecraft?

Figyelt kérdés
múltkor ki volt írva minecraft wiki-n, hogy március 17-én jön, de nem lett belőle semmi, van már azóta valami hír hogy mikor fog megjelenni biztosan, tudom hogy most tavasszal, de nincs pontosabb dátum?
2012. márc. 18. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehol nincs pontos dátum vagyis a készítö se tudja!Amúgy 2012es magyar hírt nem is találtam a játékról!
2012. márc. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak annyi hogy tavasz
2012. márc. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Marketplace-n már fent van (letölteni még nem lehet), de ez általában azt jelenti, hogy 1-2 héten belül megjelenik. Egyébként meg tényleg csak tavasz van mindenhol, szóval ne vedd készpénznek amit írtam, mert azért 1-2 héttel megjelenés előtt általában tudni lehet a dátumot...Szóval fura.
2012. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
marketplacen már több mint két hónapja fent van, de most jöttek avatár cuccok hozzá, ez azt jelenti hogy hamarosan fent lesz, most sokan azt írták hogy most vagy jövőhét szerdán lesz fent, mert akkor szokott a microsoft arcade játékokat felrakni
2012. márc. 19. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerdán szoktak jönni az arcade cuccok ez igaz.
2012. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na új megjelenési dátum wikin: március vége, január eleje a becsült idő
2012. márc. 20. 20:01
 7/7 A kérdező kommentje:

na megvan a végleges dátum(remélhetőleg): május 9 (rohadjanak meg)

és 1600 ms pontba fog kerülni(dögöljenek meg)

2012. márc. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!