Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Írjatok PLS) Melyik a jobb?...

(Írjatok PLS) Melyik a jobb? Pc vs. XBOX360? \TÖBBI LENT\

Figyelt kérdés
szeretnék egy xboxot de az is jó lenne ha fellenne tuningolva a gépem és nem tudom hogy melyik legyen a gép tuning vagy az xbox360
2012. márc. 19. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Géppel sokkal többet érhetsz el mint egy boxxal vagy psel. Ezek a konzolok már kezdenek elavultak lenni, főleg most, hogy már jönnek a PCre írt játékok. (Mivel eddig először xboxra írták a legtöbbet, ezért nem volt nagy különbség, de most már sokkal jobban kihasználják a pc-ket)
2012. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb, mint a másik, mindkettőnek megvannak az előnyei/hátrányai.
2012. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb, ez tőled függ, hogy neked mi a legjobb, mik az igényeid. Nekem a konzol, ha játékról van szó, másnak a pc. Azt is megértem.
2012. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nekem van jó gépem és van xbox 360-am is gép kb nálam csak annyiból áll,hogy fellépek netre cs-zek és semmi komolyabb játékot nem játszok xbox-on viszont órákig elvagyok bf multival bo zombi crysis 2 és még sok :) szerintem xbox 360-al te is jobban eltudsz lenni + live és haverokkal órákig elvagytok :D
2012. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nekem a konzol nagyon bejön de nem tudom hogy megszoknám e a joy-t a gép után!!!nem tudom eldönteni
2012. márc. 20. 15:53
 6/8 A kérdező kommentje:
melyik az olcsóbb mulatság?
2012. márc. 20. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Gép kb 140-160ezer, box ~45ezer. Megszokható a joy de nekem 2 xbox után (nem hibásodtak meg, jasper és slim) és egy PS3 után is a pc a nyerő, arra is lehet joyt tenni és jobb grafikát fogsz elérni az új játékoknál, ha van rá pénzed.
2012. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A konzol olcsóbb, ez egyértelmű. A controllert meg meg lehet szokni, elején kicsit szerencsétlenkedik az ember, de hamar bele lehet jönni.
2012. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!