Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a Combat Arms...

Miért akadozik a Combat Arms EU játék? (többi lent)

Figyelt kérdés

A netem és a gépem is jó hozzá ! A pingem is alacsony ! Már az összes grafikai beállítást levettem LOW-ra és még igy is beszaggat időnként ! Például megyek tök gyors és egyszer csak egy óriási lagg! Befagy és 2 másodperc mulva már jó ! és ez ismétlődik


Itt a gép:


CPU: Intel Pentium 4 3.09 GHz

RAM: 1 GB

VGA: ATI Radeon HD 2600 XT 512 MB (AGP)


Előre is köszönöm a válaszokat !


2012. márc. 22. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg frissíteni a grafikus kártyád illesztő programját és a Directx-t.


Ha a probléma továbbra is fenn áll,akkor sok mindent szerintem tudsz csinálni vele mert vagy a játékkal,szerverrel van gond szerintem.

Régen játszottam a játékkal,akkoriban rengeteg csaló volt fent,az is lehet hogy azok ügyködnek ilyenkor amikor beszaggat.


Például nálam volt hogy mentem előre,aztán mindég vissza kerültem a kiinduló pontra,vagy csak úgy meghaltam azonnal ahogy megkezdődött a játék vagy falón keresztül kaszaboltak le egy késsel...stb

Elég sűrűn előfordultak ilyen jelenségek,de ezeket a csalók csinálják scriptekkel és ilyenkor be is szaggat a játék..Szerintem lehet amikor nálad beszaggat akkor egy csaló ügyködik éppen.Ha szaggatás után közvetlen meg is halsz akkor biztos.

2012. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!