Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jo mobil a Sony Ericsson...

Jo mobil a Sony Ericsson Xperia pro? Valami rossz/vagy jo eszreveteL?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 07:37
 1/4 anonim válasza:

Igen jó mobil.Én nemrég vettem csak pár napja de nagyon jó benyomást keltett.A QWERTY ért vettem meg igazán másképp Neo-t vettem volna de nagyon gyorsan lehet hosszab emailt irni, jobb mint...ez volt a jó észrevétel na meg ICS is lessz rá.

Rossz észrevetelhez:Még nemvolt ilyen.

2012. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Üdv! Február óta vagyok egy Xperia Pro tulajdonosa, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve :) a billentyűzet nagyon jól lett kialakítva, gyakorlatilag eddig egyszer se fordult elő az, hogy véletlen 2 gombot nyomtam volna meg....játékokat gyönyörűen futtatja, na meg igen, ICS is lesz a kicsikére. A vele együtt vásárolt fülhallgató minősége tökéletes, pedig én eléggé kényes vagyok ezen a téren...:) Egyetlen egy " negatívumként " ( bár ez is csak személyes vélemény ) azt tudom felhozni, hogy a fülhallgató csatlakozója, nem igazán van jó helyen...de másba nem tudok belekötni! :) Ajánlom feltelepíteni rá a JuiceDefender nevezetű kis appot, ez hozzáad egy kis időt az üzemidőhöz! :)


Üdv: Tibi

2012. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ICS az meg mi?Es lehet jatszani a quert billenytuzeten marmint a nyilakkal vagy a wasd-vel?Ja es koszonom a valaszokat!
2012. ápr. 18. 09:05
 4/4 A kérdező kommentje:
ICS az meg mi?
2013. márc. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!