Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hamachival épp most inditottam...

Hamachival épp most inditottam egy Minecraft szerot! És most?

Figyelt kérdés
Teljesen alap még csak rombolni sem lehet meg irni meg ilyenek!Mit csináljak?Ha valaki tudja légyszi irjon!

2012. márc. 29. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ku*va nagy lagg.

Szerezz jobb gépet.

2012. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3GHz 4GB ram-nál már hova szerezzek jobb gépet?Irni tudok de rombolni nem sztem még nincs berakva semmi plugin meg ilyenek de én ehhez nem értek...
2012. márc. 29. 20:38
 3/5 anonim válasza:
Pluginok stb mehet fel, ha tudsz configolni. Több ramot úgy tudsz adni a szervernek, hogy a .bat inditófileban a java link után -Xmx1024M -Xms1024M legyen minimum memóriának megadva. Ha van több is, akkor ne sajnáld a -Xmx2G -Xms2G memóriát
2012. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A szerver confligot át kell írni ,hogy amit lerombolsz az ne respawnoljon vissza:spawn-npcs=false<.. így
2012. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

^ Nem éppen, az már permissions plugin.

Amit te mondasz, az az hogy az NPC Falvakban (vagy tojásból) spawnolhatnak-e npck.

2012. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!