Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad a Counter Strike...

Aqva_ kérdése:

Miért akad a Counter Strike 1.6-om?

Figyelt kérdés

Jó gépem van, a gépigény megfelelő.

Internetem jó, fps lagg sem lehet.

Mégis laggolok egy csomo szerveren.

Várom az ötleteket.



2012. ápr. 1. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem is ez van o.O

sztem egyszerűen csak sz*r,elavult játék,le is fogom törölni(mondjuk én non steam-en magyar tört szervereken játszottam),lehet azért:S

2012. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minden szerveren laggolsz ?

Nézd az fpsed játék közbe , ha jó géped és kevés akkor valszeg elvan álitva vmi a cfg-ben.

2012. ápr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Papp Bence Gábor ***** válasza:
Nem szar játék, hanem te vagy a low EgyPaladin.
2012. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
de sz*r játék...tele van cheaterekkel,a magyar szerverek szánalmasak,mert mindenki már pampog ha megölik őket egyszer.inkább játszottam külföldi szervereken.a grafikája már sz*r a mostaniakhoz képest. megyek is Battlefield 3-on játszani,ott értelme is van lőni,mert fejlődök,sok fegyó stb..
2012. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A palának sztem igazavan félig , bár még mindig 1.6 bol van a elgtöbb világverseny , de amagyar csések szánalmasok.
2012. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

EgyPaladin


Sajnállak azért, mert hülye vagy a játékhoz. Nincs olyan hogy nonsteam tört szerver... vagy hogy irtad, innen is látszik hogy közöd nincs a játékhoz.

A sírókat nem kell figyelembe venni. Meg nem low public szervereken kell játszani, ahol olyanoknak adnak admint, hogy az már szánalmas.


Kérdező, ha megvennéd a játékot, nem laggolnál, ezt biztosíthatom! Mert most ki tudja milyen, átírt configú tört játékod van....(valszeg emiatt a lagg)

2012. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szóval, ha nincs más megoldás, tölts le egy másik fajtát. Hátha az beválik.


De mondom, már 2-3 ezerért hozzá lehet jutni a játékhoz..

Egyszer kiadod rá a pénzt, és utána nem lesz rá gondod.

Nekem 2 éve megvan, és mondhatni megbecsült játékos vagyok. Szerintem megéri.

Előző voltam

2012. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jó mind1.a lényeg hogy non steam-esen játszottam és gametrackerről joinoltam szerverekre.de az ilyen fos,házi szervereken nem bírom a 8-10 éves adminokat
2012. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

EgyPadalin, bocsi hogy durva voltam. Tényleg.


Ha ám érdekelne a játék, de mégis inkább a public szerverek akkor a MAGYAR szerveket ajánlanám figyelmedbe. Elég normális adminok vannak.

Adok ip-t is.


M A G Y A R Public Szerver 94.247.88.92:27015

M A G Y A R Only Dust2 Szerver 94.247.88.92:27035

M A G Y A R Fun Szerver 94.247.88.92:27020


Jó játékot.

2012. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek szarok , régen cséztem én , de akkor a WW1 WW2-n voltak a komolyabb játékosok.
2012. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!