Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy ha nincs...

Miért van az, hogy ha nincs sok pénzed koncertekre járni, vagy bulizni, a barátod/barátnőd megsértődika, miért nem mész el vele?

Figyelt kérdés
Normális ez?Nem tehetek róla,hogy nekem nem futja.Talán nem is barát?
2009. jún. 15. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Menj el dolgozni
2009. jún. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 werte ***** válasza:
Én dolgozom, s sokszor hulla vagyok. Szóval nem a munka(nélküliség) átka. zagyvaság az előttem szóló kommentje! Vannak anyagiasabb "barátok/barátnők" és előbb utóbb kibújik a szög a zsákból, hogy te érdekled vagy a pénzed! Viszont lehet, túlságosan otthonülős vagy és ez sem sokáig tűrhető! Néha ki kell rúgni a hámból!
2009. jún. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed, nincs pénzed. Ha nem érti meg, akkor nem tudsz vele mit kezdeni. Sajna nem mindenki engedheti meg magának a koncertjegyet, vagy hogy bulizzon. Attól még lehet a barátod persze, hiszen ha jól értem nem azt várja el, hogy meghívd, csak azt hogy te is menj.
2009. jún. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!