Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lessz folytatása a Starcraft...

Lessz folytatása a Starcraft 2 nek?

Figyelt kérdés
Mármint a Wings of Liberty,a Heart of the Swarm és a Legacy of the Void-on kívűl.Nagyon cseretem a Starcraft-ot a legjobb RTS game a világon .

2012. ápr. 1. 16:58
 1/8 Queasy ***** válasza:
Nincs információ erről, de valószínűleg majd 1 évtized múlva (lévén Blizzardról van szó, szóval csak türelem) biztos többet fogunk tudni.
2012. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Remélem hogy nem lessz!
2012. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért? Milyen hozzáállás ez? Ha nem tetszik a játék akkor húzz a sunyiba innen ,nem is válaszoltál a kérdésemre.Miért baj az valakinek ha egy olyan játék jelenik meg amit ő nem szeret ?Akkor nem törődik vele, nem veszi figyelembe, vagy pedig menjen akkor és akassza fel magát .
2012. ápr. 1. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen más "folytatás" kellene még? Kijön a zerg és a protoss campaign. Az 1-2 év még és jól ellesznek a bevételeikből még sokáig azután is. Custom gameket nézegethetsz. Elég sok lehetőség van a játékban és volt pár igazán jónak tűnő map régebben is. A történetet a HotS viszi tovább. Ez van.
2012. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig ennél jobb történetet nem nagyon lehet csináni .Kik azok a Hots vagy mi? Utána kell nézzek.
2012. ápr. 2. 15:30
 6/8 A kérdező kommentje:
ja hogy a hearth of the swarm éértem bocs:D
2012. ápr. 2. 15:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó nem pontosan ugyanilyen re golndoltam a folytatást ,hogy ugyan az a rendszer és motor hanem új távlatokkal ,esetleg tps vagy fps nek is örülnék.
2012. ápr. 2. 19:40
 8/8 tufandras válasza:
pár éve felvetették tervként a world of starcraft kifejlesztését, de erről további infót nem adtak és azóta se szóltak róla semmit, én mindenesetre remélem hogy lesz ilyen.
2012. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!