Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2-ben elkezdtem építeni...

Sims 2-ben elkezdtem építeni egy nagy házat. Hatalmas lett, pedig még csak az első szint. Megterveztem, hogyan legyenek a szobák, kifestettem, meg az alját megcsináltam. Nem tudok bele ajtót rakni, sehova. Mi lehet a baj? Hogyan tudnám orvosolni?

Figyelt kérdés
Más házaknál nincs semmi gond, tudok ajtót rakni, báhová.
2009. jún. 16. 11:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam azon a területen egy külön kis házat csinálni, de úgy sem lehet ajtót rakni a falba. És moveObjects on kóddal sem.
2009. jún. 16. 11:24
 2/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam azon a területen egy külön kis házat csinálni, de úgy sem lehet ajtót rakni a falba. És moveObjects on kóddal sem. Valami ötlet?
2009. jún. 16. 11:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nagyra csináltad és az ajtók külső része már kinnt van az építési határon.
2009. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne kint az építési határon? Az építési határ az nem az az egész terület? Mert annak a széleitől pl. minimum 5-6 négyzetre van minden széle a háznak, mert még egy hatalmas udvart is akarok. Ez a család lenne a városomban a gazdag, sznob család, nagy házzal, de nem lehet nagyon nagy házat? Vagy építsem újra az egészet? Amit nem szívesen tennék őszintén szólva, mert elég sok időmbe telet ez is, mert nagyon belassult a gépem nagy alapterülettől.
2009. jún. 16. 12:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Általában ha nem enged valamit lerakni akkor kiírja miért, neked kiírt valamit mikor raktad volna az ajtót?

Vagy próbáltad hogy elmented, kilépsz aztán vissza?

2009. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Esetleg valami az útban van, nem egyenes a talaj...
2009. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Próbáltam már, először csak úgy, hogy abból a házból, aztán a egész játékból és vissza, de semmi haszna.

Azt írja ki, hogy must be against wall vagy valami ilyesmi.

2009. jún. 16. 14:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyenes a talaj és berendezzés nincs, se emberek a közelben, hogy ne tudnám odarakni.
2009. jún. 16. 14:50
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is, hogy nem a földre építettem a házat, hanem a levegőbe, mert akkor még be volt kapcsolva a moveObjects kód, de ha azona területen építek csak simán 1 kis 5x5-ös házat arra se enged ajtót rakni. De ablakot meg enged, szóval elég röhejes az egész.
2009. jún. 16. 14:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Le kell tölteni a gépre a sims 2 magyarosítás programot és akkor kell megnézni miért írja kia a mut.... bigyót. nekem még nincs meg de holnapra elvileg játszhatok vele ezért is tettem fel a kérdést hogy a sims2 hogy lehet házat építeni.
2010. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!