Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik FPS játékot ajánljátok...

Melyik FPS játékot ajánljátok PS3- ra?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni PS3- ra egy FPS játékot, de nem tudom eldönteni melyik legyen az. Még azt se döntöttem el, hogy melyik játéksorozatból legyen (pl.:Killzone, Call of Duty, Battlefield). Bár az FPS- se biztos, mert az Uncharted sorozat is tetszik. Mindenesetre olyan játék kellene amivel sok ideig elvagyok, mert nem valami sűrűn veszek új játékot, illetve fontos, hogy a multi- player jó legyen.
2012. ápr. 2. 18:35
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
Én a bf3-mat ajánlom a multijával szerintem sokáig el lehet lenni.
2012. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
Csakis Battlefield 3 !! :D COD tele van kis archarcosokkal
2012. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy Battlefield 3! Én már 100 óránál tartok a multiplayerben, de nem tudom megunni.

Egyébként a Killzone 3 multiplayere ingyen letölthető.

2012. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Akkor egyértelműen a BF3? :)
2012. ápr. 2. 23:38
 5/56 anonim ***** válasza:
Messze a legjobb multiplayer játék a piacon.
2012. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 Rách Béla válasza:
Ha esetleg szereted a horrorokat ajánlom a. Left4 dead 1-2 öt. A singlet 1 hét alatt végig tolod de ha coopba mentek soseunodmeg. Én 2 éve kaptam a l4d .t de haverral aki szintén sokat játszott vele ő is élvezi. A múltról nem is beszélek .
2012. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 Rách Béla válasza:
5/6 multi ;)
2012. ápr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Több barárom szerint is nagyon rövid a BF3 egyszemélyes módban, és azt mondták, hogy az MW3- nak 2X olyan hosszu storyja van, akkor most MW3 vagy BF3?
2012. ápr. 3. 14:28
 9/56 A kérdező kommentje:
A horrorrol jut eszrmbe. A Dead Island milyen? Nem tul uncsi, hogy "mész, gyilkolsz, mész" ? És a LIMBO? Azt nem ismerem, de tudom, hogy horror.
2012. ápr. 3. 14:31
 10/56 anonim ***** válasza:

És kit érdekel az egyszemélyes mód?

Mindkettőben egy gagyi pár órás valami.

Mindkettőnél egyszer végigjátszod egy délután alatt és soha többé nem nyúlsz hozzá.

Multiban meg a BF3 összehasonlíthatatlanul jobb a COD-nál.

2012. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!