Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft. Ez meg mi a fityfen...

Minecraft. Ez meg mi a fityfene lehet?

Figyelt kérdés

Szóval barátommal a minap épp derítjük fel a térképet a szerverünkön, amikor találunk egy furcsa kis sivatagot. A határvonala egyenes volt, és jócskán magasabb volt a talajszintnél, és még egy duneon is volt rajta a felszíne alatt pár kockával, amit egy bunak köszönhetően könnye be tudtunk cserkészni, még pedig hogy a zombik nyakába esett a homok. Nem tudom, hogy ennek mennyire van köze a dologhoz amit találtunk, elvégre hasonlót azért már láttam. De amit még ott találtunk az ez volt:

[link]

Egy ilyen kútfélség csak úgy volt ott. Barátom úgy gondolta, hogy egy NPC falu része lehet, annak ellenére hogy az NPC kutak nem is így néznek ki. De mivel semmi olyan nem volt azon a szírten (mert hogy egyébként a másik széle egy mély óceánnal volt határos), ezért még mindig nem tudjuk mi lehet ez. Utána néztem angol Minecraftwikin, de sehol nem ír ilyen földfeletti struktúráról. Mi lehet ez?

Eskü, nem mi éppítettük!

És azt se írjátok hogy Herobrine volt!



2012. ápr. 2. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Az 1.2.1 óta vannak ilyen sivatagi kutak.

[link]

2012. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Baff, én ezt meg mért nem találtam meg....
2012. ápr. 3. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!