Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor érdemes végigjátszani a...

Mikor érdemes végigjátszani a Mass Effect 3 at?

Figyelt kérdés
Igazából a DLC-k re gondolok. Az egész sorozatot nemrég fedeztem fel, igy az 1-2 őt ugy vittem végig hogy meg volt az összes DLC. Nem akarnám úgy megcsinálni pl hogy hiányzik egy DLC-s szereplő vagy akármi kis apró bónusz ami még csodálatosabbá teszi a játékot. Ti ezzell hogy vagytok?
2012. ápr. 3. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, én mondjuk mindent megvettem megjelenéskor. Bár van 6 karakterem, szóval mire a negyedik karakterig eljutottam, már nem jött több dlc. De a 3-mat most semmiképpen sem szabad megvenni (elvetemülteknek letölteni), mert van benne egy oltári nagy bug, méghozzá az, hogy ha az első résztől van shepardod, akkor nem tudod az arcot átimportálni, csak a tetteidet. Ha a kettőtől kezdted, elég csekély a hiba esélye. :((( Ami mondjuk nagy arcul csapás, miután kb 60 ezret már elvertem a sorozatra.
2012. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondjuk nekem az eredeti arca van direkt nem változtattam és az elsőtől
2012. ápr. 4. 01:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nincs para. Dlc viszont tuti fog jönni hozzá.
2012. ápr. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ME3-hoz jött egy DAY1 DLC ami egy proteánn csapattársat és egy plusz küldetést tartalmaz.Nekem Collectors editionom van ez tartalmazza alapból, mindenképp érdemes megvenni/letölteni mert a legjobb csapattag lesz az egész játék során + rengeteget tudunk meg a proteánokról.Én nekem nincs meg az összes DLC a 2-hö de a társak(Zaeed,Kasumi is) mind megmaradtak szóval érdemes úgy neki vágni, hogy minden klappol.
2012. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!