Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek nincs elegetek a Valveból?

Nektek nincs elegetek a Valveból?

Figyelt kérdés

Most konkrétan arra gondolok hogy mostanában sok pletyka van arról hogy jön a Half Life 3 vagy ep3 végül is lényegtelen.

És ugye sokan kérdezgetik faggatják őket erre "idegesen" előálltak vagyis hát előállt egy muki mitom én hogyhíják hogy igen valóban egy harmadik részt terveznek egy játékból.

Ennyit tennék hozzá : Half Life 2 ep2, Portal 2, Team Fortes 2. Jóvan gyerekek ezt megaszondtátok.


2012. ápr. 3. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A Duke Nukemre meg 14 évet vártak, többet úgysem tehetsz. "done, when it's done"
2012. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem arra értem hogy én annyira várnám mert egyáltalán nem. Ugyan mindegyikkel játszottam de egyik sem tetszett (sőt kifejezetten taszítanak) de idegesít nem tudom h miért. Kipróbáltam volna ha kijön de most már rá se fogok b.szni.
2012. ápr. 3. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!