Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fifa manager 12-ben elkezdte...

A Fifa manager 12-ben elkezdtem egy szezont és csapatomnak védelme olyan rossz, hogy rögtön az első meccsen kapok 3 gólt, a gép mondja nekem, hogy erőnlétet emeljem emeletem de azzal se lett jobb, Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 4. 10:27
 1/1 Crimar válasza:

Szia!


Nincs sok tapasztalatom a menedzserjátékok terén, de azért megpróbálok pár általános érvényű tanácsot adni. A legfontosabb a türelem, egy csapat nem áll össze néhány hét alatt, több idő kell. A felkészülési meccseken próbálj ki minél több játékost és lehetőleg variálj amennyit csak tudsz, még ha az eredmény rovására is megy ez, mert itt a játék a lényeg nem a győzelem. Próbálj meg venni egy erős védőt, vagy egy védekező középpályással segítsd ki a védelmedet! A felkészülési időszakban pedig alapvetően az erőnlétet fejleszd, de azt keményen, úgysem felejtenek el a srácok focizni őszre, szóval hamar visszalendülnek, a jó fizikum pedig sokáig kitart. Tehát semmiképp se ess kétségbe! ;)

Remélem tudtam segíteni, írd meg miként jártál!

2012. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!