Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Elder Scrolls III: Morrowi...

The Elder Scrolls III: Morrowind magyarítás hiba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Honosítottam a játékot (előtte ment szóval tudtam játszani)majd mikor beléptem a játékba ezt írta ki : you need to load at least one .ESM or .ESP file to run Morrowind

mi lehet a hiba mert előtte tökéletesen ment??és a játék launcherje is magyar... szóval nem tudom kérlek segítsetek sürgős lenne :( :(



2012. ápr. 7. 14:02
 1/1 Benisonfire válasza:
100%
Üdv! Itt csak arról van szó, hogy nincsen betöltve az ESM(Master) és ESP(plugin) fájl a játékba. Ezt egyszerűen meg lehet oldani: beugrik a launcher, és ott datafiles-ra mész, aztán a kis négyzeteket mind bex-eled. Ezután valószínűleg szépen menni fog a játék. Szerintem a magyarítás alapjába véve inaktívvá tette a módokat(így a mester fájl-t is, előfordul), de ez igazából lényegtelen, mert újra aktívvá lehet tenni, ahogy az előbb írtam. Remélem tudtam segíteni! :) Krisztián
2012. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!