Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow 132 error a menüben....

Errorproblem kérdése:

Wow 132 error a menüben. Hogyan javitsam ki?

Figyelt kérdés

Helo, kb 3 hete uj gépem lett és gondoltam rátelepítem a Wow-ot.Rátettem és amikor el inditottam lejátszotta a videot utána a menüben elfeketedett midnen és ezt az error-t hozta elő:

World of WarCraft (build 12340)


Exe: C:\Word of Warcraft\Wow.exe

Time: Apr 6, 2012 5:49:14.135 PM

User: pc

Computer: PC-PC

------------------------------------------------------------------------------


This application has encountered a critical error:


ERROR #132 (0x85100084) Fatal Exception

Program: C:\Word of Warcraft\Wow.exe

Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:0087307D


The instruction at "0x0087307D" referenced memory at "0x0000002C".

The memory could not be "read".


Nem értek a gépekhez,de nem értettem mér nem megy mert előző gépem sokkal gyengébb és kisebb teljesítményű volt és azon egyszer sem volt ilyen.Most Windows 7em van 32bites 3Giga RAM-al Procesor:Intel Core 2CPU 6400 2,13 GHz.Már 1 hete nézek utána ennek a neten,vagy 10 szer reinstaláltam de ugyanez történt,elolvastam itt: [link] a wow error estôről szóló leírást, az első 4 lépés nem segitett mert már a menüben wow error. Reapirt futtattam már, ujratelepietttem már vagy 10 szer.

Először nem akartam hozzálátni a driver frissítéshez mert nem értek hozzá mint már mondtam de utána olvastam a windows update segitségével frissitette a a videókártyát ami : Nivida GeForce 6400 GT 8.17.12 5896-os verzio van most. Nemtudom hogy a gép e lehet a rossz mert máshol semmi probléma pl: más játékon belül , meg mert vadonat uj a gép.

Már ezt a topicot végső ötletként irtam hátha talán valaki itt tud segíteni,ha valaki tudna akkor kérem segítsen,előre is köszi.



2012. ápr. 7. 17:05
 1/1 anonim válasza:
job click futtatás rendszergazda ként sztem:DD
2012. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!