Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretitek a Sims2-t? Melyik...

Szeretitek a Sims2-t? Melyik a kedvenc kiegészítőd? Mikor játszottál vele utoljára?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon. Megvan az összes kiegészítője, és a Bon Voyage-t (az utazásos) a kedvencem. De mivel sok helyet foglal a gépen, a párom leszedte, hogy tudjon töltögetni, szóval rég. :(
2009. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megvan az összes, nagyon szeretem és hétvégén játszottam vele utoljára. A kedvencem az üzletes kiegészítő!
2009. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fél éve játszottam utoljára vele, a kedvencem az évszakok, üzletes, jó utat, apartmanos. Szinte mind:)
2009. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
megvan mind a kedvencem az évszakok és 2-3 órája játszottam vele utoljára:D és abszolút a kedvenc játékom.
2009. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem. Ma délután játszottam vele utoljára, de azt hiszem mindjárt fogok! :) A kedvenc kiegészítőm az Évszakok és az Éjszakák :) kettő híján megvan az összes.
2009. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a Sims 2-őt,kb 1 éve majdnem minden nap játszom vele.Minden kiegészítő megvan,de csak kb 5 van telepítve.Kedvencem a Vár az üzlet.Majd ha ezt megunom akkor megyek a többi kieg-re.Nem lehet ezt csak úgy elsietni!!!!:))Így vagyok a Sims 3-mal is,majd ha kipróbáltam ebben mindent akkor jöhet az is!!!
2009. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen nagyon jó játék szerintem, én bírom az ilyen szimulációs játékokat!


Tegnap este játszottam vele utolsóra...


Kedvenc kieg... hát több van de Házi kedvencek nagyon bejön, meg az Éjszakák is.

2009. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is megvan az összes kieg. és hát hogy melyik a kedvencem??az apartmanos:D nagyon jó cuccok vannak benne:D és kb: 3perce játszottam vele:D
2009. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!