Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star Wars The Old Republic-e...

A Star Wars The Old Republic-et, ha megveszem, akkor soha többé nem kell fizetni az online játékért, vagy ez is olyan, mint a WoW?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A Star Wars The Old Repulic-nak havi díja van, szóval de havonta kell fizetni érte, igen ez is olyan mint a WOW.
2012. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor kihagyom.. :D

Nem akarok 2 havonta 8k-t fizetni érte.. Nem éri meg. Akkor már hamarabb az eredeti wow, mert az valamilyen szinten olcsóbb. Vagy téves információm van a 8000ft-os havi díj-al?

Ha megvenném a játékot, akkor körülbelül mennyi időt tudok játszani vele? Vagy az nem elég, hogy megveszem? Mert gondolom ennyiért adhatnának 2 hónapot alapból.

2012. ápr. 10. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Wow havidíja attől függ hogy gamecardot veszel boltból ami 7900ft/2hónap (ma vettem 2-t ennyi volt darabja)

Vagy bank kártyáról rendeled .

Bankártyáról ha jól tudom 13Euró 1hónap , 34euró 3 hónap , 65 euró 6 hónap .

Egyébként szerintem wowot jobban megéri , vagy esetleg Guld Wars 2 lessz még ami nem havidíjas .

És a Diablo 3 ami szerintem 1 isten játéklessz .

D3 : http://www.youtube.com/watch?v=D0Yi3PUtsZk

Hallgasd végig magyar a csávó , nekem nagyon megtetszett a bemutatója után , és ingyen megis lessz az anual pass miatt :D

2012. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja vedd meg a a Diablo 3-mat az nem lesz havidíjas.
2012. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben. De amúgy az 3d-s, vagy csak felülnézetes? Mert a felülnézeteseket nem nagyon csípem.. :S
2012. ápr. 11. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézdmeg a videót és meglátod , hát nemondanám felülnézetesnek .
2012. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Olyan, mint a Mu Online, csak kidolgozottabb. Mármint nézetileg.

Nem lehet váltani? Habár, lehet, hogy ez így tökéletes. Amúgy ehhez 1 kódot adnak?

2012. ápr. 11. 14:08
 8/9 A kérdező kommentje:

Jah, és még 1.

Itt van olyan, hogy prémiumért lehet rendelni? Vagyis itemeket, exp bónusz-t, stb-re gondolok, mert nagyon nem ismerem ezt a játékot, de megtetszett. :D

2012. ápr. 11. 14:11
 9/9 Sima Yi válasza:
most márt ingyenes lett az swtor :DDD
2012. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!