Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreasba tudtok...

A GTA San Andreasba tudtok rendőr helikopter kódot?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 18:58
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:

[link]


Ennyi van benne.

2012. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaa,azt elfelejtettem,hogy PS2-re kell. De amúgy köszi :)
2012. ápr. 10. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Rendőr heli nincs, de egy tök ugyanolyat találsz más színben san fierro repterén, jobb oldalt a szakadék előtt.
2012. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. ápr. 11. 12:54
 5/8 anonim válasza:
MIvel ez még friss ide írom: valaki tud (nem torrent) linket adni, hogy letöltsem a játékot pc-re?
2012. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
[link] ez jó lesz? :)
2012. ápr. 12. 15:06
 7/8 anonim válasza:
52%
De, van rendőrségi helikopter. Én is csak most néztem amikor Jet-packal hülyültem... A lényeg, hogy (szerintem) meg kell csinálni a terület visszafoglalásos küldetésekig a játékot és utána lesz ott a Los santosi rendőrségi épület bal oldalán. Lényegében nem tud többet mint a normál helikopterek... csak van egy vakító-fényszórója ami este 8-9től reggel 6-ig használható. Amit ajánlok: Mint fegyveres helikopter Las Venturas szigeten a gát közelében van egy hidroplán és mellette egy úszótalpas ( ettől független talajon is megáll) helikopter amin van egy igen erős gépfegyver vagy ágyú. A neve Seasparrow, a sparrow vizi változata. Ha segítettem, szivesen :)
2012. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendőr helikopter csalás kód nincs. Végig kell vinned a repülős iskolát amit muszáj. Mert ha túlmész rajta akkor megjelennek a más küldetések. És ha végigvitted akkor Los Santos déli rendőrség részén az épület felett lesz fent a rendőr heli.
2021. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!