Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak? Vettem egy...

Mit csináljak? Vettem egy Fight Night Champion nevű Xbox 360 játékot és láttam pár videót amiben az volt hogy van ebben a játékban:rocky, Apollo Creed, Ivan Drago, Chubber Lang. De őket nem találom. Mit csináljak, hogy legyenek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 22:00
 1/3 anonim válasza:
Gondolom a videókban ők csinálták meg őket, probáld meg teis összerakni őket olyan haj stb. :))
2012. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és énnekem is lenne kérdésem. elvileg sokkal több embernek kellene lennie a játékban mint pl Pacquaio vagy miguel Cotto de ezeket nemtalálom pedig már kivittem a champion modet is ezeket vhogy megkell szerezni vaagy lekell tölteni?
2012. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem lekell tölteni, ha van neted a boxodon akkor nézd meg a fight night store t és asszem a pack oknál irja hogy mit tartalmaz.
2012. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!